Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00

FAQ

EcoReadyBath > FAQ

Poniżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego produktu – prefabrykowanych łazienek EcoReadyBath.

Prefabrykowana łazienka lub modułowa to samodzielna kompletna jednostka łazienkowa, która jest produkowana w jednym miejscu – w kontrolowanym środowisku fabrycznym, poza placem budowy.

Następne w pełni przetestowane prefabrykowane łazienki są transportowane na miejsce, instalowane i gotowe do użycia. Modułowe łazienki są powszechnie stosowane przy budowie hoteli, domów studenckich, szpitali, apartamentowców itp.

  • Oszczędność kosztów – powtarzalność modułów łazienkowych zmniejsza koszty użytych komponentów, a także koszty związane z odpadami materiałowymi, usuwaniem ich lub nadzorem na placu budowy, a co najważniejsze – zatrudnienia wykwalifikowanych fachowców
  • Oszczędność czasu – proces produkcji nawet o 80% krótszy, niż w przypadku zastosowania tradycyjnej technologii.
  • Najwyższa jakość – prefabrykowane łazienki są produkowane w kontrolowanym środowisku fabrycznym.
  • Wyższy ROI (zwrot z inwestycji) – szybszy zwrot z inwestycji dzięki przyspieszonemu postępowi na placu budowy, dzięki zastosowaniu naszych w pełni wyposażonych, modułowych łazienek.

Oprócz wszystkich powyższych zalet warto wybrać nas jako swojego przyszłego producenta prefabrykowanych łazienek, ze względu na:

  • Europejskie Doświadczenie – ponad 10 lat doświadczenia na rynku budowlanym.
  • Standardy jakości – ISO 9001:2015 i OHSAS 18001.
  • Elastyczny zespół – Jako EcoReadybath jesteśmy w stanie dostosować nasze modułowe łazienki do wszystkich wymagań w zależności od potrzeb klienta.
  • Dowolność Projektu – Produkujemy prefabrykowane łazienki dla takich sektorów jak hotele, zakwaterowanie studenckie, mieszkaniówka lub szpitale. Dlatego możemy dostosować każdy projekt do wymagań danego sektora.
  • Jeden Partner – jesteśmy jedynym partnerem we wszystkich aspektach związanych z naszym produktem – modułową łazienką.

Oferujemy walcowane na zimno profile C o grubości 2,0 i 2,5 mm.

Cała konstrukcja stalowa zabezpieczona jest antykorozyjnie, zgodnie z wymaganiami dla klasy korozji C2.

Nasze moduły łazienkowe są produkowane wraz z pełnym wyposażeniem instalacyjno-wykończeniowym. Co zawiera: płytki, wykończenie podłogi, instalacje wodno-kanalizacyjną, elektrykę, armaturę i wszystkie akcesoria dekoracyjne – zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Modułowe, prefabrykowane łazienki i toalety EcoReadyBath mogą posiadać jeden z naszych przykładowych układów lub być w 100% dostosowane – zgodnie z potrzebami klienta.

Długość rur doprowadzających lub rur odpływowych w łazience zwykle wystaje na zewnątrz modułu o około 110 – 180 mm. Możemy to dostosować na etapie projektowania.

Zazwyczaj nie oferujemy drzwi i ramy w cenie. Montujemy natomiast tymczasowy panel OSB nad otworem drzwiowym (niemniej jednak możemy to dostosować na etapie projektowania). Umożliwia to właściwe dopasowanie łazienki do drzwi wejściowych.

Szukasz najlepszego producenta prefabrykowanych łazienek do następnego projektu?

Ostatnie Projekty x

ERB_LOGO_2017

Jako EcoReadyBath jesteśmy sprawdzonym producentem kompletnych, w pełni wyposażonych, wysokiej jakości modułowych łazienek i toalet dla klientów w Europie.

Your B2B Supplier

for prefabricated bathrooms.

Registration no : 00416344