Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00

3* Hotel | Niemcy

EcoReadyBath > Hotele > 3* Hotel | Niemcy

Szczegóły Projektux

Marka: Hampton by Hilton
Lokalizacja: Niemcy
Liczba prefabrykowanych łazienek: 203
Status projektu: W trakcie realizacji
Sektor: Hotele

Opis Projektux

EcoReadyBath wyprodukuje, dostarczy i zainstaluje 203 prefabrykowanych łazienek modułowych do hotelu Hampton by Hilton w Niemczech. Podobnie jak cały hotel, wszystkie łazienki zostały zaprojektowane i zostaną wyprodukowane zgodnie z normami DGNB German Sustainable Building Council Gold.

System DGNB® to najbardziej zaawansowany na świecie system certyfikacji budynków, dzięki swojemu holistycznemu, cyklowi życia i skoncentrowanemu na efektywności podejściu do zrównoważonej budowy. Obejmuje on wszystkie główne „przyszłe problemy”, takie jak ochrona klimatu, gospodarka cyrkularna i opieka zdrowotna. Certyfikacja DGNB opiera się na założeniu, że cele zrównoważonej budowy są określane już na etapie projektowania.

Projekt nowego hotelu Hampton by Hilton zachwyca spokojną strukturą fasady. Historyczny podział fasady na podstawę, strefę centralną i dach nawiązuje do miejskiej architektury.

To nasze drugie zlecenie podpisane z siecią Hilton. Dostawy modułów są planowane na III kwartał 2023 roku.

Szukasz najlepszego producenta prefabrykowanych łazienek do następnego projektu?

ERB_LOGO_2017

Jako EcoReadyBathjesteśmy sprawdzonym producentem kompletnych, w pełni wyposażonych, wysokiej jakości modułowych łazienek i toalet dla klientów w Europie.

Your B2B Supplier

for prefabricated bathrooms.