Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00

Malarz – Szpachlarz

EcoReadyBath > Praca > Malarz – Szpachlarz

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

_MN_7824-HDR-Pano (Duży)

Twój zakres obowiązków:

Prace wykończeniowe w naszych modułowych łazienkach: szpachlowanie i malowanie.

Nasze wymagania:

Jeśli masz doświadczenie, jesteś dokładny, szybki i samodzielny oraz potrafisz pracować w grupie – zapraszamy do nas!

To oferujemy:

  • Stabilną pracę NA JEDNĄ ZMIANĘ w nowoczesnym zakładzie,

  • 8h pracy na umowie o pracę z ubezpieczeniem i płatnym urlopem,

  • Stały zarobek oraz premię,

  • 90% dofinansowania do posiłku i dostęp do pensji nie tylko 10. każdego miesiąca!

Czego nie możemy Ci dać?

  • Pracy w różnych, często oddalonych lokalizacjach – pracujemy zawsze w naszej nowoczesnej hali w Kluczewie,

  • Nieokreślonych godzin pracy… bo mamy jedną poranną zmianę!

  • Bezpłatnych przestojów i roku bez płatnego urlopu – korzystasz z wszelkich przywilejów pracy na etacie 🙂

  • Niskiej pensji – złóż CV i poznaj naszą ofertę.

Benefity pracownicze, które oferujemy naszym pracownikom:

Dofinansowanie zajęć sportowych – karta Multisport

Prywatna opieka medyczna

Bardzo dobre ubezpieczenie na życie

Zniżki na firmowe produkty i usługi

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Jedyna w regionie firmowa drużyna piłkarska

Kawa  / Herbata

90% dofinansowania do obiadów (korzystamy z usługi Smart Lunch)

Szkolenia i kursy podnoszące kompetencje.

Zaliczki od ręki z aplikacją Symmetrical.

Przyjazna atmosfera i dobre warunki pracy.

Możliwość rozwoju osobistego i awansu.

Chcesz z nami pracować?

Wyślij CV lub zadzwoń +48  882 348 024

    Chcesz dołączyć do EcoReadyBath? Wyślij nam swoją aplikację

    Please enter your name.

    EcoReadyBath jest marką stworzoną przez Procyon Group.

    ERB_LOGO_2017

    Jako EcoReadyBath jesteśmy sprawdzonym producentem kompletnych, w pełni wyposażonych, wysokiej jakości modułowych łazienek i toalet dla klientów w Europie.

    Your B2B Supplier

    for prefabricated bathrooms.

    Registration no : 00416344