Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00

Projektant_ka w branży sanitarnej

EcoReadyBath > Praca > Projektant_ka w branży sanitarnej

Aktualnie do działu projektowego poszukujemy osoby na stanowisko: Projektant_ka w branży sanitarnej

Twój zakres obowiązków:

Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawego produktu a twoim głównym zadaniem będzie projektowanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej oraz wentylacyjnej w zakresie budynków zamieszkania zbiorowego.

Twoje przyszłe zadania:

  • Projektowanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej oraz wentylacyjnej.

  • Konsultowanie ze zleceniodawcami przygotowywanych koncepcji.

  • Nadzór nad realizacją powierzonych elementów projektów.

  • Opisywanie i wprowadzanie dokumentów do systemów.

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi zespołami zaangażowanymi w realizację projekt.

biuro 2
2 Dorsett S fasada

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie techniczne ze znajomością instalacji wodno-kanalizacyjnej, sanitarnej i wentylacji.

  • Obsługujesz pakiet AutoCAD.

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe w pracowniach projektowych.

  • Jesteś graczem zespołowym.

  • Masz dobrą organizację pracy, zorientowanie na cel i zacięcie inżynierskie.

Ucieszymy Się, jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia ? świetnie! Będzie to Twój dodatkowy atut!

  • Masz pozytywne nastawienie – My też!

Chcesz z nami pracować?

Benefity pracownicze, które oferujemy naszym pracownikom:

Prywatna opieka medyczna

Bardzo dobre ubezpieczenie na życie

Zniżki na firmowe produkty i usługi

Dofinansowanie do karty MultiSport lub kartę LuxMed

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Jedyna w regionie firmowa drużyna piłkarska

Zaliczki od ręki w aplikacji.

Szkolenia i kursy podnoszące kompetencje.

ERB_LOGO_2017

Jako EcoReadyBath jesteśmy sprawdzonym producentem kompletnych, w pełni wyposażonych, wysokiej jakości modułowych łazienek i toalet dla klientów w Europie.

Your B2B Supplier

for prefabricated bathrooms.

Registration no : 00416344