Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00

Specjalista/ka ds. Marketingu

EcoReadyBath > Praca > Specjalista/ka ds. Marketingu

Aktualnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista/ka ds. marketingu

Jeśli masz pasję do marketingu, doskonałe umiejętności komunikacyjne i chcesz pracować w innowacyjnym środowisku, zapraszamy do naszego zespołu!

Twoje przyszłe zadania:

  • Administracja strony firmowej: Będziesz zarządzać i aktualizować treści na naszej stronie internetowej.

  • Zarządzanie profilami w mediach społecznościowych: Prowadzenie i rozwijanie naszych kont na Facebooku, LinkedIn i YouTube.

  • Tworzenie materiałów marketingowych: Tworzenie treści na stronę www, infografik, white paperów i case studies.

  • Copywriting: Pisanie tekstów na stronę www, do mediów społecznościowych oraz przygotowywanie komunikatów wewnętrznych.

  • Koordynacja pracy podwykonawców: Współpraca z drukarniami oraz zamawianie materiałów promocyjno-reklamowych.

  • Prowadzenie badań marketingowych: Analiza rynku i konkurencji, abyśmy byli zawsze o krok przed innymi.

  • Mierzenie efektywności działań marketingowych: Monitorowanie i raportowanie wyników kampanii marketingowych.

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów: Tworzenie atrakcyjnych i merytorycznych materiałów dla zarządu i klientów.

  • Opracowywanie i aktualizacja szablonów ofert i dokumentacji dla klientów: Tworzenie i aktualizacja profesjonalnych materiałów dla naszych klientów.

Wyślij swoje CV

biuro 2
2 Dorsett S fasada

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.

  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie danych.

  • Świetne zdolności interpersonalne i umiejętność współpracy w zespole.

  • Kreatywność, wyobraźnia przestrzenna oraz „lekkie pióro”.

  • Wielozadaniowość i elastyczność w podejściu do różnych zadań.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – to dla nas bardzo ważne.

Chcesz z nami pracować?

Benefity pracownicze, które oferujemy naszym pracownikom:

System kafeteryjny

Bardzo dobre ubezpieczenie na życie

Zniżki na firmowe produkty i usługi

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Jedyna w regionie firmowa drużyna piłkarska

Zaliczki od ręki w aplikacji.

Szkolenia i kursy podnoszące kompetencje.

ERB_LOGO_2017

Jako EcoReadyBath jesteśmy sprawdzonym producentem kompletnych, w pełni wyposażonych, wysokiej jakości modułowych łazienek i toalet dla klientów w Europie.

Your B2B Supplier

for prefabricated bathrooms.

Registration no : 00416344