Poniedziałek - Piątek 07:00 - 15:00

Specjalista_ka ds. BHP

EcoReadyBath > Praca > Specjalista_ka ds. BHP

Aktualnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista_ka ds. BHP

Twój zakres obowiązków:

Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawego produktu a twoim głównym zadaniem będzie projektowanie instalacji wodnej, kanalizacyjnej oraz wentylacyjnej w zakresie budynków zamieszkania zbiorowego.

Twoje przyszłe zadania:

  • Wykonywanie zadań w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  • Organizowanie i przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP.

  • Prowadzenie ciągłych działań związanych z poprawą warunków pracy oraz bezpiecznej organizacji pracy.

  • Przeprowadzanie szkoleń BHP.

  • Udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego.

  • Aktualizacja procedur, instrukcji BHP, rejestrów, sporządzanie raportów i analiz.

  • Prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej.

  • Współpraca z klientami i instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP.

  • Zarządzanie odzieżą roboczą i środkami ochrony osobistej.

biuro 2
2 Dorsett S fasada

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe i uprawnienia.

  • Masz min 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. BHP w zakładzie produkcyjnym.

  • Znasz systemy ISO 45001 i 14001.

  • Masz bardzo dobrą znajomość przepisów BHP.

  • Cechuje Cię samodzielność i własna inicjatywa w działaniu.

  • Znasz pakiet Microsoft Office (Excel, Power Point).

Ucieszymy Się, jeśli:

    • Jesteś dyspozycyjny(a) minimum na ½ etatu.

Chcesz z nami pracować?

Benefity pracownicze, które oferujemy naszym pracownikom:

Prywatna opieka medyczna

Bardzo dobre ubezpieczenie na życie

Zniżki na firmowe produkty i usługi

Dofinansowanie do karty MultiSport lub kartę LuxMed

Spotkania i wyjazdy integracyjne

Jedyna w regionie firmowa drużyna piłkarska

Zaliczki od ręki w aplikacji.

Szkolenia i kursy podnoszące kompetencje.

ERB_LOGO_2017

Jako EcoReadyBath jesteśmy sprawdzonym producentem kompletnych, w pełni wyposażonych, wysokiej jakości modułowych łazienek i toalet dla klientów w Europie.

Your B2B Supplier

for prefabricated bathrooms.

Registration no : 00416344