29
wrz

Nowy hotel butikowy w kategorii Smart Luxury kusi swoim stylem.

Hotel Schillerhoff Weimar mieści się w kamienicy z 1835 roku.  Budynek został całkowicie zmodernizowany i rozbudowany przez hamburską Grupę B&L., generalnym wykonawcą była hirma Obag Hochbau GMBH. Na budynku zachowano unikatową elewację z 1897 roku, która poddana została kompleksowej renowacji.

Hotel Schillerhoff Weimar to przykład idealnego połączenia najnowszych standardów i klasycznej elegancji.  Hotel wyróżnia się konsekwencją w zachowaniu stylu.  Nowo odrestaurowana neobarokowa fasada, która podlega ochronie zabytków idealnie scala się z nowoczesnym budynkiem z oryginalną konstrukcją dachu.

Każde wnętrze i kąt hotelu jest spójne, dbałość o szczegóły widoczna jest gołym okiem. To właśnie tu, minimalizm doskonale uzupełnia neobarokowe akcenty zachwycając swoich gości.  

Hotel Schillerhof Weimar to nie tylko oaza dla gości, to wyjątkowe miejsce również dla naszego zespołu. Mieliśmy bowiem przyjemność być częścią tej niesamowitej renowacji i dostarczyć 95 w pełni wykończonych modułowych łazienek. 

Podczas produkcji tego zlecenia czerpaliśmy niesamowitą radość we współpracy z tak profesjonalnym i zaangażowanym zespołem.

Dostarczone przez nas łazienki są dopełnieniem stylowych pokoi, w których chwil wytchnienia mogą szukać hotelowi goście.

Serdecznie polecamy pobyt w hotelu Schillerhof Weimar >>>